telefonobchod@dpv-matrace.cz
+420 568 421 142(6 00-14 30 hod.)

Matrace, český výrobce matrací

Kvalita spánku se odráží v našem životě, výběr matrace by jsme tedy neměli podceňovat. Relaxaci, dokonalý spánek, absolutní regeneraci, to vše Vám pomůže zlepšit správný výběr matrace do postele. Matrace je nezbytnou součástí každé postele. Velice kvalitní a neustále zdokonalované materiály používané při výrobě matrací využívají poznatků z anatomie a potřeb lidského těla.
Unikátní novinkou je matrace proděravěná technologii ŘEŠETO, která je maximálně prodyšná a splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu. Matrace z kolekce ŘEŠETO jsou vyrobeny z kvalitních antibakteriálních pěn.
Další momentálně světovou novinkou jsou luxusní matrace z řady CELLPUR. Matrace vytvořené z CELLPUR pěn pohlcují vlhkost, uvolňující se během spánku a následně ji rychle vyloučí.
Pěny jsou nejrozšířenějším materiálem pro výrobu matrací na trhu. Rozdílné vlastnosti pěn a jejich kombinace nám také určují přednosti jednotlivých matrací.
Pěny se umí dokonale přizpůsobit tvaru lidského těla. Díky široké škále materiálů - PUR pěny, HR studené pěny „tzv.líné“ Visco pěny, NAWAPUR studené pěny s verenda olejem a nebo latexových jáder máme možnost výběru té nejvhodnější matrace do postele.
Důležitý je i výběr  kvalitní dětské matrace do postýlky, jelikož může ovlivnit následný vývoj dítěte.
Všechny naše dětské matrace jsou vyrobeny bez použití lepidel a opatřeny snímatelným potahem.
VÍCE INFORMACÍ

FILTR


ZOBRAZIT DALŠÍ PRODUKTY

MenuX