telefonobchod@dpv-matrace.cz
+420 568 421 142(6 00-14 30 hod.)

Lamelové rošty, rošty do postele

Správná kombinace lamelového roštu a matrace

Optimální lůžko by mělo být z kvalitní matrace do spotele a z lamelového roštu. Tato kombinace nejlépe udržuje páteř v přirozené poloze. Lamelový rošt je vedle matrace druhou nejdůležitější součástí lůžka. Kromě správné polohy páteře je pro zdravé a kvalitní spaní důležitá rovněž cirkulace vzduchu. Použití roštu zároveň prodlužuje životnost matrací.
Z těchto důvodů je lamelový rošt mnohem vhodnější než pevná a neprodyšná podložka. Rošty do postele nabízíme - lamelové rošty pevné, ručně polohovatelné, motorově polohovatelné. Lamelové rošty se vyrábějí cca. o 4cm kratší a o 0,5cm užší než je vnitřní rozměr postele.

Řada OPTIMA

Lamelové rošty Optima se zvýšeným počtem lamel patří mezi nejkvalitnější rošty. Lamely jsou uchyceny v kvalitních výkyvných kaučukových pouzdrech. Pružení lamel a jejich pohyb v pouzdrech do stran zabezpečuje ideální kopírování tvaru matrace. Pevný rám z vrstveného dřeva zaručuje vysokou pevnost i životnost. Ve středové oblasti lze nastavit tuhost dle požadavků uživatele. Řada Optima zahrnuje i rošty s výklopným systémem pro snadný přístup do úložného prostoru.

Řada 42

Vysoce kvalitní lamelové rošty řady 42 patří mezi rošty se zvýšeným počtem lamel. Lamely jsou uchyceny v kvalitních pouzdrech. Rozložení pouzder a vysoký počet lamel zabezpečuje výborné kopírování tvaru matrace a také podporu těla do optimálního fyziologického tvaru.

VÍCE INFORMACÍ

FILTR


ZOBRAZIT DALŠÍ PRODUKTY

MenuX