O nás - výrobci matrací a roštů do postele

Firma ŘEŠETO s.r.o. – výrobce matrací v Česku vznikla v roce 2001. Jako český výrobce matrací se již od svého prvopočátku zabýváme výrobou matrací, které jsou svojí kvalitou hodny evropského srovnání a konkurence. Za dobu své existence jsme se propracovali na jedno z předních míst mezi výrobci matrací do postelí v ČR. Tento fakt potvrzuje již více jak 400 000 spokojených zákazníků.

Správná volba matrace do postele vám zajistí dokonalý spánek a absolutní regeneraci. Pěny, které používá český výrobce matrací ŘEŠETO s.r.o. se dokáží dokonale přizpůsobit tvaru a potřebám lidského těla.  K výběru té nejvhodnější matrace do postele vám nabízíme možnost volby ze široké škály materiálů.

Zdravý spánek a dokonalá regenerace je základem pro šťastný život. Jako jeden z předních českých výrobců inovativních, vysoce kvalitních spánkových systémů ŘEŠETO nabízíme širokou škálu matrací, lamelových roštů, postelí a doplňků pro vaše individuální přání a požadavky. ŘEŠETO je zkratka pro perfektní kombinaci designu, technologie a ergonomie skutečně jedinečného pohodlí pro každý typ spánku.

 

Spánek – pramen mládí pro tělo i duši

Spánek dává tělu novou životní energii, vitalitu a rovnováhu. V dlouhodobém horizontu trvalého nedostatku spánku vypadáme starší, unavení a méně odolní proti nemocem. Nejčastější příčinou nedostatku spánku jsou profesionální a soukromé stresy, těžké a mastné jídlo, nedostatek pohybu a velké množství alkoholu a nikotinu. Proto je životně důležitý zdravý spánek. V posteli strávíme asi jednu třetinu našeho života.

Spánek je náš zdroj energie

Režim spánku je fáze regenerace, bez níž člověk a jeho organismus nejsou životaschopné. Ve spánku tělo zapne regenerační funkce. To znamená, že krevní tlak, srdeční frekvence a teplota se sníží, dýchání je pozoruhodně klidné a dochází k uvolnění svalů. Během spánku se naše tělo zbavuje stresů a zpracovává problémy každodenního života.

Součástí našeho sortimentu je i nabídka postelí a roštů. Kvalitní masivní dřevo použité pro jejich výrobu přináší vysoký komfort i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Všechny naše produkty nesou známku ČESKÝ VÝROBEK!

Přinášíme vám nejvyšší spánkový komfort.

 

Dotace

 

Matrace, lamelové rošty

2001 založeno
301 prodejen CZ/SK
4000 měsíčně vyrobeno
matrací