telefonobchod@dpv-matrace.cz
+420 568 421 142(6 00-14 30 hod.)

Zdravotní matrace

 
Matrace označené logem zdravotní matrace prošly náročnými zkouškami ve Fakultní nemocnici v Brně. Díky kvalitě našich produktů a promyšlené konstrukcí matrací dostali naše matrace certifikát: Klinické hodnocení zdravotnického prostředku podle zákona 123/200 Sb., O zdravotnických pomůckách.
Zdravotní matrace značky D.P.V. jsou českým výrobkem s dlouhodobou tradicí. Firma si zakládá na používání těch nejkvalitnějších materiálů pro výrobu svých ložisek.
O kvalitě použitých materiálů a zpracováním zdravotních matrací vypovídá velké množství spokojených zákazníkovů, které každým dnem roste. Za 15 let své existence se firma D.P.V. propracovala mezi největší výrobce matrací do postelí v ČR.
V naší nabídce zdravotních matrací najdete nejen pěnové a latexové matrace, ale také pružinové a taštičkové matrace. Pro výrobu matrací používáme různé druhy pěn, různě je kombinujeme dohromady, aby si každý zákazník dokázal vybrat, co je pro něj nejpohodlnější.
Abychom naše matrace jestě zdokonalili a podtrhly jejich kvalitu, přišli jsme v roce 2011 s unikátní novinkou děrování matrací. Díky této převratné technologii ve výrobě matrací, jsou naše matrace prodyšné, hygieničtější, pohodlnější a mají delší životnost.

FILTR


ZOBRAZIT DALŠÍ PRODUKTY

MenuX