telefonobchod@dpv-matrace.cz
+420 568 421 142(6 00-14 30 hod.)

Potah TENCEL

Základem je přírodní surovina - TENCEL® - je získáván ze surového dřeva a je 100% biologicky zpracovatelný. Tencel má jemnost hedvábí, sílu polyesteru a chladivost lenu.

Více informací

Mám zájem o atypický rozměr
V případě, že máte zájem o atypický rozměr, prosím vyplňte formulář s přesnými rozměry požadovaného produktu a Vašimi kontaktními údaji. Hned, jak to bude možné, Vám telefonicky nebo e-mailem oznámíme cenu a termíndodání Vámi požadovaného produktu. Omlouváme se za prodlevu.
Položky označené (*) je nutno vyplnit.
Jméno (*)
Email (*)
Tel. kontakt
Produkt
Požadovaný rozměr
Poznámka
Úspěch je v přírodě

S TENCELom začíná nová doba ve vláknové technologii. Základem je přírodní surovina - TENCEL® se získává ze surového dřeva a je 100% biologicky opracovatelný. TENCEL® je jemný jako hedvábí, silný jako polyester, chladivý jako len, teplý jako vlna a prodyšný jako bavlna.

Voda je základ života - z toho TENCEL® vychází. Zcela přirozeně nabírá přebytečnou vlhkost a zase ji rychle odvádí do ovzduší.

Optimální transport vlhkosti TENCEL® je oproti syntetickým vláknům jedinečný. Nanotechnologie TENCEL® podporuje tuto přirozenou vlastnost vlákna - tímto je zaručeno optimální spánkové prostředí. TENCEL® přijímá o 50% více vlhkosti než bavlna.

Výroba TENCEL® je revoluční. Výroba je založena na rozpouštědle + spřádací postupu. Revoluční na tomto procesu je téměř úplný koloběh rozpouštědla - to se z 99,5% získává zpět a minimální zůstatky emisí jsou odbourány v biologických čističkách. Tento výrobní proces získal evropskou cenu za životní prostředí.

Kožní senzor Tencel®
Kůže je největším lidským dýchacím orgánům - chrání nás a reguluje tělesnou teplotu. TENCEL® tyto funkce podporuje a funguje tak jako druhá kůže. TENCEL® má výjimečně hladkou povrchovou strukturu - tím garantuje jemný pocit na kůži.

Tencel® - jednoduše příjemné
Při srovnání povrchu vláken bavlny, vlny a TENCEL® je jasně vidět rozdíl. Vlna má velmi šupinatý povrch a bavlna nepravidelně hrubý povrch. TENCEL® je hladký a jemný. 

Tencel® je dobrou volbou pro citlivou kůži. Díky kombinaci hladkého povrchu a výjimečného vstřebávání vlhkosti umožňuje pozitivní prostředí pro pokožku. Tím zmírňuje problémy s citlivou pokožkou.

Bez chemických látek
Celkem bez chemických látek zabraňuje TENCEL® zcela přirozeně růstu bakterií. U umělých vláken stoupá růst bakterií oproti TENCEL® až 2000 krát.

Hygiena na zcela přirozené bázi
Díky TENCEL® může naše kůže nepřetržitě dýchat!

Při vzniku vlhkosti je tato vlhkost přímo odvedena do středu vlákna. Proto nevzniká žádná mokrá skvrna na kůži, v níž by se mohly množit bakterie.

Ve dne v noci v nejlepší formě
TENCEL® zlepšuje přirozeně Váš spánek. Naše tělo vydá v průběhu Spak 0,4 l vodní páry - vlhkosti. Vynikající zpracování vlhkosti TENCEL® zaručuje příjemné, suché spánkové prostředí.

 

Parametry

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutno vyplnit.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Podobné produkty

MenuX