telefonobchod@dpv-matrace.cz
+420 568 421 142(6 00-14 30 hod.)

Potah Organic Cotton

Potah na matrace ze 100% BIO bavlny

Více informací

Mám zájem o atypický rozměr
V případě, že máte zájem o atypický rozměr, prosím vyplňte formulář s přesnými rozměry požadovaného produktu a Vašimi kontaktními údaji. Hned, jak to bude možné, Vám telefonicky nebo e-mailem oznámíme cenu a termíndodání Vámi požadovaného produktu. Omlouváme se za prodlevu.
Položky označené (*) je nutno vyplnit.
Jméno (*)
Email (*)
Tel. kontakt
Produkt
Požadovaný rozměr
Poznámka
V dnešní době roste poptávka po čistém a "upřímném" materiálu. Proto jsme zahrnuli do našeho sortimentu potahy na matrace vyrobené z biologicky pěstované bavlny. Název tohoto potahu je Organic Cotton - BIO Bavlna, protože je vyroben ze 100% ekologicky pěstované bavlněné příze.

Ekologické pěstování bavlny samozřejmě v žádném směru nesnižuje kvalitu bavlny. I tato bavlna je měkká, pevná a prodyšná. Někdy slýcháme argumenty typu: "Bavlnu nejíme ani nepijeme, tak proč bychom měli přemýšlet o jejím pěstování?" Ale stále lépe informovaný spotřebitel klade důraz na životní prostředí. Lidé chtějí vychovávat své děti, i tak už stále citlivější na alergie a pod., V čistém prostředí.

Spánek v čisté bavlně
Biologická bavlna je vynikající produkt pro výrobu potahů na matrace a oblečení. Je to přece příjemný pocit, že nespíte ně různých pesticidech.

Přátelský k životnímu prostředí
Používání BIO bavlny je stále na vzestupu. Při klasickém pěstování bavlny se používá mnoho pesticidů. To se často děje díky neinformovanosti místních zemědělců. Faktem je, že pesticidy znečišťují spodní vodu a půdu a to je pro lidi i zvířata škodlivé.

Potahy z BIO bavlny jsou potahy, které jsou vyrobeny z ekologicky pěstované bavlny. Namísto tradičních pesticidů se používají ekologické hnojiva.

V BIO bavlně si můžeme užívat klidný spánek. Je to vynikající příležitost, jak přispět k lepšímu a čistšímu životnímu prostředí. Kvalita bavlny se při ekologickém pěstování zachovává. BIO bavlna je ideální surovina pro potah, který je hebký, čistý, ekologický a antialergický.


 

Parametry

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutno vyplnit.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Podobné produkty

MenuX