telefonobchod@dpv-matrace.cz
+420 568 421 142(6 00-14 30 hod.)

Potah Intense

Potah s uhlíkovým vláknem, které zbavuje tělo statického napětí

Více informací

Mám zájem o atypický rozměr
V případě, že máte zájem o atypický rozměr, prosím vyplňte formulář s přesnými rozměry požadovaného produktu a Vašimi kontaktními údaji. Hned, jak to bude možné, Vám telefonicky nebo e-mailem oznámíme cenu a termíndodání Vámi požadovaného produktu. Omlouváme se za prodlevu.
Položky označené (*) je nutno vyplnit.
Jméno (*)
Email (*)
Tel. kontakt
Produkt
Požadovaný rozměr
Poznámka
Lidské tělo je velké pole napětí, které se díky dotyku nebo tření s jiným látkami neustále nabíjí elektrony. Intense toto napětí v průběhu spánku odvádí. 

V průběhu spánku je tělo neustále v kontaktu s pyžamem, peřinou, matrací a pod. To znamená, že tak jako tělo, i předměty v jeho okolí se neustále nabíjejí (až 30 tisíc voltů !!!!). Pokud chceme klidně spát, je důležité urychlit vybíjení při nízkém napětí a bez uzemnění. Řešením je INTENSE. Do potahů z Intense je vetkané uhlíkové vlákno. Je to ultra jemné, mnoho vláknité dvousložkové vlákno. Každé vlákno má vodivé jádro s nylonovým ochranným obalem. Díky indukci nasaje uhlíkové vlákno elektrony z látek, které ho obklopují a přenese je při nízkém napětí (již od 4000 voltů) do vzduchu. Tak doslova sklouzne z člověka napětí. Spánek je hlubší a klidnější.
Patentované uhlíkové vlákno nejenže snižuje elektrické napětí, ale současně působí proti prachu a bakteriím. 

intenzivnější spánek
Intense zbavuje tělo statického napětí. Díky tomu je spánek skutečně intenzivnější. Vzhledem k tomu, že se zlepšuje kvalita spánku, jsme i lépe odpočatí.

fyzika
Intense je založen na jednoduchém přírodním zákoně: pokud dokážeme tělo osvobodit od statické elektřiny, dosáhneme lepší odpočinek, čili:
Čím méně statické energie, tím lepší kvalita spánku.

vědecky dokázáno
Studie spánku ukázaly, že pokud je zrychlené vybíjení statické elektřiny, potřebujeme za jednu noc o 20 minut méně spánku. Uhlíková vlákna v potazích Intense přijímají elektrony, což zmenšuje napětí.

Kvalita spánku = kvalita života

Pro moderního člověka je kvalita života stále důležitější. Náš spánek má velký vliv na tuto kvalitu. Čím klidnější a intenzivněji spíme, tím si můžeme déle a intenzivněji užívat život. Potah Intense náš spánek podporuje. Lidé, kteří spí na potahu Intense, nejsou jen lépe odpočatí, ale současně potřebují v průměru o 20-21 minut méně spánku za noc.
  • potah je vhodný pro alergiky
  • potah s moderním prošitím s vysokou gramáží (400g / m²)
  • potah je vylepšený ventilační mřížkou, díky které může jádro matrace lépe dýchat

 

Parametry

Dotaz na produkt

Položky označené (*) je nutno vyplnit.

Napsat uživatelské hodnocení

Ohodnoťte produkt:

Podobné produkty

MenuX