telefonobchod@dpv-matrace.cz
+420 568 421 142(6 00-14 30 hod.)

Pěnové matrace do postele, matrace

Sortiment naší firmy nabízí širokou škálu kvalitních pěnových matrací. Pěny jsou nejrozšířenějším materiálem na trhu,  a to díky vysoké elasticitě a dlouhé životnosti materiálu. 

Pěnové matrace se dělí:
  • PUR pěny
  • studené pěny
  • VISCO elastické pěny
  • IYOS přírodní pěny
  • CELLPUR pěny
Výhodou všech pěnových matrací do postele je jejich schopnost přizpůsobit se tělu. Veškeré pěny se používají různých tuhostí a tvrdostí. Zákazník má tak možnost vybrat si co nejvhodnější matraci do postele.

Matrace do postele ze studených pěn jsou zhotovené tzv. studenou technologií, která zajišťuje dokonalou propustnost vzduchu. Tyto pěny jsou dokonale odvětrané a povrchově chladnější než klasické PUR pěny. Tím, že dokonale odvádí teplo od těla, zabraňuje přehřátí organismu.

Matrace do postele z VISCO pěn nabízí unikátní pocit při ležení z důvodu reakce této jedinečné pěny na teplou lidského těla a dokonale se přizpůsobuje.

CELLPUR pěny - vůbec poprvé docházík funkční kombinaci prášku TENCEL a PUR pěny, jejímž výsledkem je dokonalé klima spánku. Pěna vykazuje lepší schopnost přijímání vlhkosti. Jedná se o absolutní novinku na světovém trhu a zároveň milník ve vývoji moderních typů měkkých PUR pěn.

FILTR


ZOBRAZIT DALŠÍ PRODUKTY

MenuX