telefonobchod@dpv-matrace.cz
+420 568 421 142(6 00-14 30 hod.)

Antibakteriální matrace

Firma D.P.V. používá na výrobu antibakteriálních matrací kvalitní antibakteriální pěny. Antibakteriální pěna dokáže eliminovat výskyt bakterií a má vynikající odolnost proti vzniku plísní. Táto antibakteriální pěna je certifikovaná firmou SANITIZED® Švýcarsko s hodnotením EXCELENTNÍ.

Kolekce SILVER
Kolekce byla sestavená na základě dlouhodobých zkušeností výroby matrací. Dalším kritériem byly zvýšené hygienické požadavky našich zákazníků. Tato kolekce je vyrobená z unikátní SILVER FOAM a ANTIBAKTERIÁLÍ pěny. Pěna SILVER FOAM má v sobě částečky stříbra, které dokáží eliminovat výskyt roztočů a ANTIBAKTERIÁLNÍ pěna nejen eliminuje výskyt roztočů, ale také zabraňuje výskytu plísní a hub. Dokonalé spojení antibakteriálních pěn a technologie Řešeto přináší do Vaší ložnice dokonalou hygienu a vysoký komfort spánku.

Některé matrace jsou navíc upravené technologií ŘEŠETO. Díky dokonalé kombinaci antibakteriální pěny a důmyslného propracování se zónovou perforací jsme pro matrace ŘEŠETO získali certifikát KLINICKÉ HODNOCENÍ ZDRAVOTNICKÉHO PROSTŘEDKU ve Fakultní nemocnici Brno.

FILTR


ZOBRAZIT DALŠÍ PRODUKTY

MenuX